تجلیل از پیشکسوتان جهد و مقاومت

آئین تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و مقاومت در دهلران برگزار شد

آئین تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و مقاومت در دهلران برگزار شد

تین ائین با حضور فرماندار ویزه دهلران،امام جمعه و معاون سیاسی فرماندار،رئیس عتبات عالیات استان،فرماندهان نظامی و انتظامی،اقشار مختلف مردم،پیشکسوتان دفاع مقدس،خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مسئولان برگزار شد.

دکتر صادقی در این آئین با تبریک هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس با اشاره به سوابق پر افتخار مردم دهلران در دفاع مقدس و وقوع عملیات های مختلف در این شهرستان گفت:دهلران سرزمین دفاع مقدس و قدمگاه شهدا و دارای سوابق درخشان در دفاع مقدس با عملیات های مختلف می باشد.

وی یاد آور شد:مردم این شهرستان در دفاع مقدس دین خود را به انقلاب ادا کرده اند و شایسته بهترین خدمات هستند.

فرماندار ویژه دهلران با اشاره به طرح الحاق زمین  و  اصلاح طرح تفصیلی شهر وطرح خانه دار شدن رزمندگان معسر در شهرستان دهلران افزود: با توجه به  پیگیری های مستمر ,  با همکاری سپاه دهلران و استان و راه و شهرسازی تصمیم گرفته شد که به رزمندگان معسری که فرم جیم انها سبز باشد یک قطعه زمین اهدا شود.

صادقی اظهار کرد:۲۰۰ قطعه زمین به رزمندگان معسر در دهلران اهدا می شود.

وی گفت:نظام مقدس جمهوری اسلامی و این  انقلاب ارزشمند و الهی  به واسطه رشادت و جانفشانی و مقاومت های شما در مقابل استکبار پیروز شد و امروز در عرصه های مختلف در جهان حرف برای گفتن دارد.

فرماندار ویژه دهلران گفت:آرمانهایی که امام راحل  برای ما ترسیم کرد و شهید سلیمانی ها آنها را عملیاتی کردند چراغ راه آینده ماست. 

 صادقی به دیپلماسی فعال جمهوری اسلامی ایران اشاره و گفت :ارتباط با کل جهان به خصوص همسایه ها دشمن را نا امید کرده است.

فرمانده سپاه دهلران هم به سوابق شهرستان دهلران در دفاع مقدس با عملیات های مختلف و رشادت مردم ان در مقابل دشمن اشاره و گفت: نام شهدا و رزمندگان و ایثارگران و ازادگان این شهرستان در کنار همه شهدا و ایثارگران کشور در تاریخ ثبت می باشد.

سرهنگ علی مرغزاری افزود:اربعین رسانه ای پر قدرت و جمع کننده جوانان حول محور خدمت به زوار می باشد که باید گذشته از بحث مردمی ان از ابعاد گوناگون معنوی آن در تربیت نسل جوان  بهره گرفت.

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است