همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس

رژه خودرویی و موتوری در دهلران برگزار شد

رژه خودرویی و موتوری در دهلران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دهلران همزمان با آغازین روز از هفته دفاع مقدس رژه خودرویی و موتوری با حضور نیروهای مسلح،ادارات و مردم و مسئولان در این شهرستان برگزار و در ادامه با حضور اقشار مختلف مردم بر گلزار شهدای گمنام شهر دهلران به مقام شامخ شهدا ادای احترام شد.

امام جمعه دهلران در آئین غباروربی گلزار شهدا با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: شهدا با سربلندی در مقابل دشمن ایستادند و راه آنان ادامه دارد وبا شهدا عهد می بندیم تا آخرین نفس و قطره خون راهشان را ادامه می دهیم.

حجت الاسلام سید محسن موسوی گفت:رئیس جمهور در سازمان ملل، آمریکا و استکبار جهانی را به چالش کشید و با ادبیات قدرتمندانه سخن گفت و بخوبی واقعیت ها را بیان کرد و امروز ما قدرتمند تر از گذشته هستیم.

فرماندار ویژه دهلران هم با تبریک هفته دفاع مقدس گفت:جمهوری اسلامی امروز تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده است.

دکتر صادقی افزود: یک روزی استکبار جهانی صدام حسین را تشویق کردند به جنگ با ایران وتصرف آن در یک هفته برای خود طراحی کردند.

وی با بیان اینکه دشمن با خواری و ناتوانی در جنگ عقب نشینی کرد ادامه داد: دفاع مقدس منجر به تشکیل بسیج و سپاه و انسجام بیش از پیش نیروهای مسلح شدو در آن مقطع ما از داشتن سیم خاردار هم محروم بودیم اما به فضل الهی و درایت امامین انقلاب و بصیرت مردم و حضور رزمندگان در دفاع مقدس، امروز به قدرت منطقه تبدیل شده ایم.

فرماندار ویژه دهلران افزود: امروز رئیس جمهور ایران اسلامی در اوج اقتدار و با شجاعت  در سازمان ملل از قرآن کریم دفاع  می کند و در این نشست شاهد بودیم که همه کشورها شنونده مواضع صریح و شفاف و گفتمان وحرف های نظام مقدس جمهوری اسلامی از زبان رئیس جمهور بودند.

 وی اظهار کرد:امروزارتباط جمهوری اسلامی  با کل جهان و همسایگان برقرار شده و با کشورهای منطقه مراودات اقتصادی داریمو شاهدید که منافقین در آلبانی به چه خواری گرفتار شدند و اینها همه از برکت اقتدارنظام و دیپلماسی فعال استی که شهدا گرانقدر و بویژه شهید سلیمانی برای ما ترسیم کردند و شهید سلیمانی اقدامات بزرگی در منطقه در راستای اعتلای نظام انجام داد که تاریخ ثبت شده است.

 فرمانده سپاه ناحیه دهلران هم با تبریک هفته دفاع مقدس گفت:اقتدار نیروهای مسلح سرآمد است و هر چه در دنیا اقتدار داریم حاصل خون شهدا می باشد.

سرهنگ علی مرغزاری با تقدیر از حضور اقشار مختلف مردم، نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولان که دل در گرو انقلاب و ارزشها دارند، افزود: امروز با شهدا بیعتی مجدد  می بندیم که برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی جان خود را فدا می کنیم و برای همیشه پای انقلاب،ولایت و ارزشها ایستاده ایم و این مسیر نورانی و الهی را به کوری چشم دشمنان با اقتدار ادامه می دهیم.

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است