معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام

رمز موفقیت امام راحل (ره) فتح قلوب ملت ایران بود

رمز موفقیت امام راحل (ره) فتح قلوب ملت ایران بود

 محمدسبحان حسنی در آیین گرامیداشت ارتحال امام راحل در دهلران اظهار داشت: ۱۴ خرداد از تلخ ترین روزهایی است که ملت ایران تاکنون تجربه کرده است، چراکه پیر و مراد خود را از دست دادند.

وی افزود: رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس با تاسی به سیره روح الله به نبرد با دشمن بعثی رفته که در این میان شهدای دهلرانی با رشادت و شجاعت وصف ناپذیری به دفاع از آرمان های انقلاب پرداختند و نقش غیرقابل انکاری در جنگ تحمیلی داشتند.

معاون سیاسی استاندار ایلام به ویژگی ها و صفات امام راحل اشاره کرد و گفت: به فرموده رهبری تمامی صفات یک رهبری در امام راحل جمع شده بود و همین خصوصیات نیز باعث محبوبیت ایشان در بین مردم شده بود، چراکه امام خمینی بر قلوب ملت حکومت می کرد.

حسنی با اشاره به ارتباط امام راحل با خداوند و شجاعت بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: امام فاتح قلب ها بود و نمونه آنرا در سال ۵۷ که از پاریس وارد ایران شدند، شاهد بودیم که چگونه ملت ایران اسلامی اعم از پیر و جوان از وی استقبال کردند.

وی تاکید کرد: آن حضور عظیم پیام بزرگی به جهان صادر کرد که تحول عظیمی در راه است و دشمنان سراسیمه شدند.

معاون استاندار ایلام اظهار کرد: دشمنان حمله به ایران اسلامی توسط صدام را طراحی و اجرا کردند، ولی امروز که ۳۴ سال از رحلت امام امت (ره) می گذرد و در ادامه که پرچم بدست رهبری رسید، دشمنان از گذشته ضعیف تر و ملت ما روز به روز قوی تر می شوند.

حسنی افزود: امروز انقلاب اسلامی به جهان صادر شده و پیش بینی های امام راحل و رهبری برای نابودی دشمنان و رژیم اشغالگر قدس تحقق می یابد.

وی با بیان اینکه امام اهل تحلیل بود، اضافه کرد: ایشان اضمحلال شوروی سابق و نظام کمونیستی را پیش بینی کردند، اما گورباچف توجه نکرد و بعدها در مصاحبه ای اعلام کرد پیام امام را درک نکرده و پشیمان بود.

معاون سیاسی استاندار ایلام گفت: دستاورد انقلاب و قیام امام (ره) موجب عزت جهان اسلام شد، استقلال ، آزادی و عزت ملت ما از امام (ره) و شهداست و امروز همان مسیر توسط رهبری ادامه دارد و خدا را شاکریم رهبری بصیر ، شجاع ، مردمی و ساده زیست کشتی انقلاب را بخوبی هدایت می کنند.

امام جمعه دهلران هم در این مراسم گفت: امام فرستاده خدا بود و اسلام را احیا و معادلات بلوک شرق و غرب را بهم زد و بر ماست که با اقتدار و بیش از گذشته ادامه دهنده راه امام و رهبری و شهدا باشیم.

حجت‌الاسلام سید محسن موسوی افزود: خدا را شاکریم برای نائب امام راحل که انقلاب را هدایت و بخوبی راه امام و شهدا و مسیر الهی را ادامه می دهد.

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است