عزاداری مردم دهلران در سوگ خادم ملت

عزاداری مردم دهلران در سوگ خادم ملت

عزاداری مردم دهلران در سوگ خادم ملت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دهلران، مردان و زنان دهلرانی، هیأت‌های عزاداری و دهه هشتادی‌ها و نودی‌ها با حضور در میدان بسیج شهر دهلران در عزای شهادت خادم‌الرضا(ع)، خادم ملت ایران، شهید خدمت "آیت الله رئیسی" و همراهان شهید وی اجتماع باشکوهی برگزار کردند.

در این آئین مرزداران همیشه در صحنه و ولایت‌مدار دهلرانی با برپایی مراسم سینه‌زنی، مداحی و نوحه‌خوانی از میدان بسیج تا میدان انقلاب، ارادت قلبی خود را به خادم مردم، شهید "آیت الله رئیسی" و همراهانش نشان دادند و این مصیبت بزرگ را به رهبر معظم انقلاب و ملت ایران اسلامی تسلیت گفتند.

همه آمده بودند تا بگویند خادمان مردم همیشه در دل مردم جای دارند و خدمتگزاری آنها در ذهن مردم به یادگار خواهد ماند.

عزاداری مردم دهلران در سوگ خادم ملت

مردم دهلران آمده بودند در عزای شهید راه خدمت گریستند، چرا که خادم الرضا(ع)، آیت الله رئیسی در راه گره‌گشایی از مشکلات مردم بی‌وقفه مشغول خدمت بود و به همه استان‌ها و حتی به دورترین روستاها نیز می‌رفت تا از نزدیک مشکلات مردم را ببیند و با آنها به گفت‌وگو کند تا برای رفع مشکلات آنها چاره‌اندیشی نماید.

عاقبت خدمت بی‌منت شهید "آیت الله رئیسی" این بود که خداوند مزد خدمت، صداقت و ولایت‌مداری و خادمی امام رضا(ع) بودنش را با شهادت در مسیر خدمت به مردم عطا کرد و به فوض عظیم شهادت نائل شد.

شهادت آخرین مدال افتخاری بود که بعد از خدمتگزاری مردم نصیب آیت الله رئیسی شد و امروز مردم این‌گونه در فراق خادم خویش در عزایش زانوی غم در بغل بگیرند و در ماتمش عزاداری کنند، آری خداوند شهادت را نصیب کسانی می کند که لیاقتش را داشته باشد و شهید آیت الله رئیسی و همراهانش بی شک لایق این فیض عظما بودند.

 مردم مرزدار، ولایت مدار و شهید پرور دهلران، صبح روز دوشنبه با شنیدن خبر شهادت آیت الله رئیسی، رئیس جمهور محبوب و مردمی ایران اسلامی اجتماعی باشکوه در مسجد جامع دهلران در عزای سید محرومان برگزار کردند.

این مراسم با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان با برپایی فاتحه خوانی، سینه زنی و مداحی در مسجد جامع شهر دهلران انجام شد و مردم در سوگ رئیس دولت سیزدهم اشک از چشمانشان جاری بود.

عزاداری مردم دهلران در سوگ خادم ملت

زنان دهلرانی در عزای رئیس جمهور ایران اسلامی مویه کنان در عزای فرزند و خادم ملت اشک ماتم ریختند و مردم دهلران عزادار دهلران با پوشیدن جامه سیاه غم و اندوه خود را از این مصیبت عظما اعلام کردند.

 آیت الله سید ابراهیم رئیسی، خادم‌الرضا(ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران که عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شد، و با همه همراهان، همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نائل آمد.

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است